Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszér ellen mit lehet tenni?

Visszér ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos mindkét szülőmnek visszeres a lába, és most nekem is megjelent a lábszáramon pár lila ér (még nem dudorodnak ki).

Állómunkát végzek és a nap végén/közben sokszor sajog a lábam.

Mit tehetek, hogy megelőzzem? Vagy ezt nem tudom elkerülni? Félek, hogy problémám lesz ebből..


2018. márc. 30. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hordj kompressziós zoknit/harisnyát. Neten millió féle van, olvasd el a leírásokat, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb.


[link]



[link]

2018. márc. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a munkád, de ha nem elvárás, hogy mozdulatlanul állj, akkor próbálj folyamatosan lépkedni egyik lábadról a másikra. Az is elég, ha a testsúlyodat helyezed ritmusosan egyik lábról a másikra. A lábszár izmai pumpálják a vért vissza az erekből, így ez is jobb, mint az állás. Még sokáig együtt kell élned ezzel, és idővel csak rosszabbodik fog.
2018. márc. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kenegetheted kifejezetten erre való krémekkel is, sokféle van. Nekem terhesség után jött ki egy pár, de szerencsére elmúlt.

És otthon minél többet polcold, tehát amikor ülsz vagy fekszel, akkor támaszd fel valamire/valamivel, hogy ne lógjon, ill. fekvésnél egy picit magasabban legyen, mint a tested, tehát pl. egy párnán nyugtathatod.

Plusz nekem más problémára gyönyörűen bevált az Aloe vera, pedig nem hittem benne, szóval egy próbát megér. (Nem krém, hanem az eredeti növény.)

2018. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellene tenni a tudomány jelen állása szerint.
2018. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!