Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ! Tudtak valamit a szívizom...

Ritus1125 kérdése:

! Tudtak valamit a szívizom megvastagodás betegségéről? A doki most állapította meg nekem, szerinte gyógyíthatatlan, és mindig csak egyre rosszabb lesz. Tehát nincs mit tenni ellene.

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Dilatativ kardiomiopatia, ha jól sejtem. Mennyi idős korodban diagnosztizáltak és milyen a szív pumpa funkciója?
2018. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik ismerősömnek, egy viszonylag fiatal nőnek is ilyen betegséget állapítottak meg pár éve. Részleteket nem tudok, de azt látom, hogy együtt él vele, dolgozik.
2018. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én meg úgy tudom hcm . Hipertrophiás ardiomypathia. Lehet tudni azóta milyen vastag hány mm? Kezelik hogy érzed magad? Megkérdezhetem hàny éves vagy?
2019. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!