Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hideg frontnál vagy esőnél...

Hideg frontnál vagy esőnél miért fájnak a régebbi műtéti hegek? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Ne a fájdalomcsillapítót javasoljátok, mert nem akarok gyógyszereket szedni ha nem muszáj.
2018. ápr. 2. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Erre én is szeretném tudni a választ.😩 Ugyanebben a cipőben járok. Nekem eddig semmi nem segített. Mondjuk az én hegeim 1 évesek. Olyat hallottam, hogy az idő előre haladtával csökkenhet a frontos fájdalom.
2018. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért jellemző ilyenkor a fájdalom, mert az idegek átvágása után sokkal szenzibilisebbek lesznek és a frontok jelentősen hathatnak az idegrendszerre. És igen, idővel enyhülni fognak ezek a kellemetlen tünetek. Kitartást! :)
2018. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!