Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kétségbe vagyok esve, vért...

Kétségbe vagyok esve, vért hánytam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most történt, nem nagy mennyiségű vér de szédülök. Félek mentőt hívni

2018. ápr. 5. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mentőt kell hívni
2018. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
ezt nehéz eldönteni, de ha tényleg vér volt, akkor azonnal mentő, mert pár perc is sokat számít !!!!! (sajnos láttam már meghalni pont hasonló embert, aki későn hívott ... úgyh nem vicc, MOST!)
2018. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vér volt? Én például egyszer vöröseset pisiltem, megijedtem, bementem egy kis vizelettel az ügyeletre, gyors teszt kimutatta, hogy nem volt vér a vizeletemben. Akkor jutott eszembe, hogy céklát ettem, ami megfestette a vizeletemet.
2018. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
vörösbort nem ittál?
2018. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

na azért az se normális ... cékla ugyan nem festi pirosra a vizeletet.


de ha hányás mellé szédül is, akkor vszínű tényleg már kicsit sok vért hányt, de figyelj, ezzel ne szórakozz, hívj mentőt, te magad nehezen tudod megállapítani h mi van!

2018. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyilván sokkal jobb megdögleni otthon, mint mentőt hívni, hogy segítsenek. Eszed, mint egy porcicának.
2018. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kórház, max azt mondják, hogy nincs baj. Ne halj meg itt bizonytalanságból. Írj majd, hogy mi lett!
2018. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
remélem minden rendben lesz veled! majd írj!
2018. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Élsz még??
2018. ápr. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5. Miért ne festené meg, te nagyokos? Olvass már utána! Szédülni pedig lehet a pánikolástól is.
2018. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!