Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a gyomrom?

Mitől fájhat a gyomrom?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt reggel kezdett el görcsölni a gyomrom, illetve hányingerem is volt, mivel összehúzódott a gyomrom, de nem hánytam. Hasmenésem nem volt és most sem fáj már annyira, de reggel még vagy 5-10-szer belegörcsölt ma is, de már nem olyan erősen. Valaki tapasztalt már ilyet korábban? és ha igen, akkor mikor múlt el?

2018. ápr. 10. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Segítene ha leírnád hogy férfi vagy nőnemű vagy, milyen korú, milyen munkát végzel, miket eszel...Ezer dologtól lehet gyomorgörcsöd, a menstruációs problémáktól kezdve, a gyomorrontáson, ételmérgezésen át egészen a stresszig, daganatokig.
2018. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 éves férfi vagyok, odafigyelek mindig az étkezéseimre, igyekszem este 8 után nem enni. Túl zsíros ételekből csak nagyon keveset szoktam. Ülő munkát végzek, de rendszeresen sportolok(naponta). Viszont az előtt nap este mikor kezdett fájni a gyomrom, akkor kicsit felborítottam a rendszert és éjfélkor hamburgereztem egy barátommal. Folyadékot mindig sokat iszok és ez 99%-ban tiszta víz.
2018. ápr. 10. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sima gyomorrontás, talán a hamburgertől. Megterhelted egy kicsit a gyomrodat, vagy rosszat ettél. Ha van étvágyad akkor egyél csak nyugodtan, és igyál sok vizet (egyszerre ne túl sokat). Pár napig lehet ezeket általában érezni, mindig egy kicsit kevésbé mint előző nap. El fog múlni magától, ha nem, akkor háziorvos.
2018. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!