Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv! Van olyan baleseti...

Üdv! Van olyan baleseti sérült aki hosszabb távon tolószékbe kényszerült de sikerült azt elhagynia és azóta bottal jár vagy anélkul?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnék akinek sikerült a járóképességét valamilyen formában visszanyernie! Hogyan zajlott, mennyi idő, hány év, és milyen segítséggel? Fogadott e magán gyógytornászt, vagy ment e a az ingyenes rehabilitáció után fizetősre ? Bármi akármi!


Aki meg majd viccelődni probál a kérdésemen, illetve ezáltal a rokkantakon, vagy bármilyen sérültön annak kívánom: élje át:) már bocs de elegem van a gunyolódásból.



#baleset #Toloszék
2018. ápr. 12. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Nem viccelődünk, de kérdezd meg a kezelőorvost, vagy olyan szakit, aki gerincvelő-sérüléssel foglalkozik.


Már a harmadik kérdésed, de itt erre nem fogsz választ kapni.

Tudom, nehéz és minden követ megmozgatsz de örülj, hogy él a barátnőd, meg is halhatott volna, vagy lebénul teljesen.

2018. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen minden aldott nap kiirok egy kerdest a kezelo orvosai es a gyogytornasza szerint nem fog kikelni a szekbol. Ez egy internetes oldal ingyen van hogy kerdezzunk lehet, hogy kifogom irni amig elek minden nap legalabb egyszer, sajnalom akit zavar ne menjen ra, de lehet az orszag legjobb gyogytornasza olvassa majd el az egyiket, vagy annak az ismerose ! de koszi a valaszt meg hogy elolvastad. Minden jót! En probalkozni fogok :/

2018. ápr. 12. 19:33
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet kisit mar bele is orultem. Talan engem jobban foglalkoztat ez mint azt aki serult. Nemtudom namindegy!

Valaki segitsen !!!!!

2018. ápr. 12. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Honapokba telt mire nyelni megtanult es en annak is orultem mikor eloszor nezett es mikor eloszor feltudott ulni mikor eloszor megtudott szolalni es mikor megtanult magatol lelegezni!! Nem becsulom le amin atment! De ha az embernek nincsenek celjai akkor feladja !!!!
2018. ápr. 12. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most nem találtam meg, de 1-2 éve volt a tévében, hogy egy erdélyi csapat megcsinálta az amerikai exoskeleton-nak a magyar változatát. Akkor kerestek finanszírozót hozzá, az első példányt mutatták, hogy hogyan mennek vele. Kerestek embereket is a kipróbáláshoz, értékeléshez.


Egyszerűen nem jut eszembe a neve, de valami hasonló az exoskeletonhoz. Ha kitalálom, megírom.


Igazad van, hogy nem adod föl. Ismertem egy -elég lüke- embert, aki valahogy az erkélyükről fejjel lefelé leesett. Neki is azt mondták, hogy lábra se fog tudni állni, de évek múlva láttam egy bottal sántikálni. Az édesanyja hozta helyre, azt mondta, naponta többször tornáztatta, edzette, emelgette. Csináltak valami otthoni edzőgépet is neki. Az orvosok meg utólag azt mondták, hogy persze, szerencséje volt.

2018. máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Utána nézek ! És köszi a biztató tapasztalatot, csak a kemeny munka hoz eredmenyt :) remelem mi is leszunk ilyen “szerencsések” es hosszútávon is birni fogja szék nélkül :)
2018. máj. 16. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!