Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezzel mit csináljak? A gipsz...

Ezzel mit csináljak? A gipsz nyomja nagyon a kislábujjamat.

Figyelt kérdés

Tegnap tették fel a járógipszemet. A kislábujjamat azonban úgy érzem h nagyon nyomja, elnyomja a gipsz. Itt egy kép róla, nem tudom, így látszik-e kicsit, mire gondolok.


[link]


A fekvőgipsznél nem éreztem ezt a problémát. Mintha rá lenne gipszelve nagyon a kisujjamra.


Menjek vissza a dokihoz, h rosszul lett feltéve a járógipsz? Vagy próbáljam meg házilag megfaragni kicsit a gipszet?



2018. jan. 10. 10:22
 1/6 szlory ***** válasza:
Nekem volt egyszer járógipszem. Az ilyen kényelmetlenséget kombináltfogóval orvosoltam. Ráfogsz, megtöröd, csókolom. Gondolom nagyon nem a környékén van a sérülésed, ugye? :D
2018. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem :D Bokám tört el.
2018. jan. 10. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
jó csúnya a lábad.amúgy nem érné meg lecserélni a gipszet annak esélyével hogy elmozdul a lábad
2018. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csúnya, gipszben van, milyennek kéne kknéznie? :)
2018. jan. 12. 00:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, törd meg fogóval kicsit ott a kisujjadnál, és rögtön kényelmesebb lesz. Meg tudod te is csinálni, ezért nem kell az orvoshoz visszamenni (gipszben amúgy sem könnyű mászkálni :D)
2018. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sikerült megigazítani?

Én lemezvágó ollóval vágtam ki a gipszből azt a kis részt ami zavart.

2018. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!