Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap előtt ráestem a farokcs...

Tegnap előtt ráestem a farokcsontomra. Menjek a balesetire?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj, ha ülök, megnyomom vagy ha ráfeszítek arra a területre. Más helyzetben viszont nem is érzem.

Lehetséges hogy eltört? Nem akarok a súlyosan sérült emberek között órákat várni csak mert beütöttem a popsimat...

Nem tudom mi alapján dönthetném el, hogy mennyire súlyos.



2017. aug. 25. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, sajnálom, ez nagyon rossz érzés, velem is volt ilyen. Leestem egy székről, bevertem a csempébe a fenekem. Felállni sem tudtam. Elképesztő fájdalmam volt, ülni, járni alig tudtam, minden lépésem fájt. Anyukám nem vitt el orvoshoz, azt mondta egy kis ütődésért minek. Testnevelés alól sem kaptam felmentést. Jobb lett volna, ha elvisz legalább a háziorvoshoz fájdalomcsillapítóért, mert begipszelni gondolom nem gipszelik az ilyet. Ha nagyon fáj neked is, menj el, ártani nem árthat.
2017. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül nem mentem el dokihoz, de így e het1 elteltével is fáj ha megnyomom/ráülök.

Neten azt tálaltam hogy amúgy se műtik, max fájdalomcsillapítót adnak, viszont a természetes szülés lehetőségét befolyásolhatja.

Szerintetek kérhetek egy röntgen beutalót a házi orvosomtól?

2017. szept. 11. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!