Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy nagyon betegek voltatok, de nem hitte el az orvos?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt.
2018. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Számtalanszor mikor kiderült hogy komoly betegségem van csak hülyének tituláltak és írták fel a nyugtatót.. Mert számára mindenre az a megoldás.. Aztán elmentem magán doktorhoz és kiderült mi a bajom csak néztek.
2018. ápr. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na én ezért nem is járok orvoshoz, minek, csak még betegebb lesz az ember, úgy felidegesítem magamat.
2018. ápr. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is így vagyok, de sokszor nem megoldás...

Konkrétan elküldött a Lyme-kórral, hogy beképzelem, hogy ebeteg a vagyok.

A vesegyulladásommal meg elküldött pszichiáterhez.

Mostanában nagyon menő lett, hogy idegi alalpon, pszichológus, nyugtató mindenre... :(

2018. ápr. 15. 07:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem 7 orvos látott mikor légmellem volt ( lukas volt a tüdőm) volt aki asztma gyógyszereket írt fel, volt amelyik azt mondta igyak meleg teát, de a legjobb a háiorvosom volt aki pszichiátriára utalt. Majd mikor kiderült a baj letagadta az egészet és úgy lejáratott a hazigságaival az orvosi rendelőben, hogy alig akart átvenni másik orvos. Az az orvos küldi a betegét pszichológishoz meg pszichiázerhez aki nem ért a munkájához. Onnan azonnal menekülni kell. Majdnem meghaltam emiatt az orvos miatt 8 hónapig éltem kilukadt tüdővel és feljelenteni sem tudom mert mikor a betegjogi képviselő meglátogatta át hamisította az adatokat a gépeben és beírt olyan vizsgalatokat ahol sosem jártam. Ennyit a magyar betegjogról. Karácsony doktornőt a 14.kerületben kerülje el mindenki aki nem nyugtatót akar a betegségére!
2018. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy ha én orvoshoz megyek, akkor már kb. félig meghaltam, így nem :D


29 év alatt betegség miatt 3x voltam orvosnál, szóval komolyan veszi, ha odakeveredek - bár általában meg sem ismer, mert jó, ha 10 évente lát. :)

2018. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is így vagyok vele:D
2018. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!