Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik ilyen, minden előjel...

Létezik ilyen, minden előjel nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


70 éves a nagypapám. Agydaganattal műtötték tavaly decemberben. A műtét az orvosok szerint jól sikerült, nem is volt utána semmi baj. 2 hónapja viszont a semmiből érkezett egy 180 fokos fordulat és demenciával megegyező tüneteket produkál. Nem tud beszélni, ha igen azt is összefüggéstelenül. Képzelődik, nem tud magától wc-re menni (nem tudja hogy kell), teljesen alapvető dolgokat felejt el, mint pl.hogy kell járni vagy inni. Nem ismer meg senkit, keveri a családtagokat. Az orvosok tanácstalanok, minden héten máshová küldenek és lassan bezárul a kör. Viszont mi egyre kétségbeesettebbek vagyunk, egyre nehezebben bírjuk idővel, lelkileg és fizikailag is. Enni nem akar, nem tud nyelni. Most volt egy 1 hetes infúziókúrán emiatt (is), utána egy kicsit jobban lett, viszont megint nincs ereje felkelni. Magától már semmit nem tud csinálni, felülni sem. A neurológushoz péntekre kaptunk időpontot, de nem tudom mit tehetnénk még...

Járt valaki hasonló cipőben vagy hallottatok ilyesmiről egyáltalán? Teljesen tanácstalan vagyok, nem szeretném otthonba adni, de attól tartok nem lesz más választásom.



2018. ápr. 16. 00:40
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Sajnos nagy valòszìnűsèggel daganat okoz galibàt megint..kellene kèrni egy MRI-t. Sürgősen.
2018. ápr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt MRI és CT megint, semmit nem találtak. Nem tért vissza a daganat. Arra is gondoltam (persze az orvosok nem így gondolják), hogy műtétnél megsértettek egy olyan részt amit nem kellett volna...

Ha minden lelete rendben van és senki sem tudja, hogy mitől olyan amilyen, akkor csak valami ilyesmi lehet... de még olyanról sem hallottam aki hallott volna olyanról mint ez az eset. :(

2018. ápr. 16. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!