Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy újra elkaptam?

Lehetséges hogy újra elkaptam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 osztálytársam most lett bárányhimlős. Jóban vagyok velük, szóval elég sokat voltam a társaságukban amikor még nem jöttek ki a kiütések, csak fertőzött a betegség. Én már voltam bárányhimlős, szóval elvileg nem kéne újra lennem. Azonban ma eléggé viszketett a kezem, és észrevettem néhány kis pöttyött. (Nem pirosak és semmi). Aztán ahogy öltöztem át, észrevettem hogy a hasamon is van egy. Ez már nem olyan kicsi, sőt, elég nagy, ráadásul piros is. Elvileg a kiütéseknek azonos nagyságúaknak kell lennie. Nem hiszem hogy bárányhimlő:/ lehetséges hogy valamilyen csípés vagy allergia? De allergiás sem vagyok semmire:/

A válaszokat előre is köszi.



2018. ápr. 16. 17:19
 1/2 anonim válasza:
Ha elkaptad akkor kb 2 het mulva jelennek meg nalad a pottyok. Ha mar voltal baranyhimlos akkor keves az eselye h elkaptad de nem kizart, olyankor lehet ujra elkapni ha az immunrendszered le van gyengulve.
2018. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2018. ápr. 17. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!