Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős hát és csípő fájdalom...

Erős hát és csípő fájdalom esetén kihez forduljak? Masszőr vagy csontkovács?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok es minimális terhelés esetén is nagyon faj a hátam. Úgy értem, hogy egy 20 perces séta után is elkezd fájni es aznap mar nem is marad abba. Csak akkor nem faj, ha nem mozdulok ki otthonról es kényelmesen fekszek vagy ülök.

Emellett a nyakam is szokott fájni de az ritkábban es sokkal kevésbé.

Mostanában viszont a csípőm is elkezdett fájni. Nem folyamatosan mint a hátam hanem egy-egy hirtelen mozdulat esetén vagy sportolás közben. Es ugyanazon a ponton nyilal bele a fájdalom.

Voltam háziorvosnál aki reumatologiara küldött. Csináltak rontgent, nincs komolyabb elváltozás ezért úszást meg talpbetetet írtak fel. Úszni nem tudok, talpbetet pedig sajna semmin nem változtatott. Hova érdemes ezek után fordulni?


2018. ápr. 17. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jóó csontkovács rendbe tudna rakni.
2018. ápr. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl nagy a területe, aminél fájdalmat jelölsz meg, ez lehet (bármily furcsa) gerinc porckorong érintettség is, amin talán gerinctorna segíthet.
2018. ápr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ortopédiára elmész és megmondják mitől van és milyen kezelés kell.
2018. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!