Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokgyulladás ellen mit...

Torokgyulladás ellen mit csináljak házilag?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fokhagymát enni (sokat), meg kamilla teát iszogatni. Egy cseppett jobb, illetve még nem tudom, mi lesz a vége, mivel ma kezdtem csak el. De mit lehet még tenni. Szoktam olyat csinálni, hogy papírzsebkendőt bele mártok a kamilla teába és azt fel dugom az orromba egy ideig, hogy hasson az aroma. Ez jó?
2018. ápr. 19. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább gőzölj tengeri sós vízzel (10%-os oldat) naponta háromszor; ill. gargarizálhatsz is vele, fertőtlenít.

Vannak ilyen torokfertőtlenítő szopogatós tabletták is.

Vagy Bioparox spray, recept nélkül kapható, torokba és orrba is lehet fújni, és van benne egy kis antibiotikum is.

2018. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagy minden nap 3 stampó hubi (Hubertus). :) Az se rossz antibiotikum. (Csak viccelek).
2018. ápr. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!