Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokgyulladás + futószemölcs...

Torokgyulladás + futószemölcs az antibiotikum hat valamit a szemölcs ellen?

Figyelt kérdés
A napokban torokgyulladást kaptam el, és vele megjelentek ezek a szemölcsök is. Eddig még soha nem volt. És van HPV elleni oltásom is. Antibiotikumot szedek, ez valamit ér ellene.???? Lefagyasztottam őket a kezemen. De elutazok a következő héten valami tipp?

2014. aug. 7. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Torokgyulladás -> bakteriális -> antibiotikum (hiszen ez a neve is)

Szemölcs -> vírusos -> fagyasztás, de én jobban szeretem magam kiműteni, mert az sokkal biztosabb.

2014. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, buta kérdés volt, de muszáj volt megkérdeznem. A szemölcsök meg icipicik, de sok. Inkább vízhólyag szerűek. Nem hiszem h megéri műteni. Valami más ami hatékony?
2014. aug. 8. 00:26
 3/4 anonim válasza:
Torokfaszra tudok mondani gyógynövényneveket, melyeket egy rétről is könnyen beszerezhetsz, de szemölcsre nem tudok :(
2014. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ollóval vágd ki a szemölcsöket.
2014. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!