Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy aranyér?

Lehetséges, hogy aranyér?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sportolok és csak egészséges kajákat eszek, de kb egy hete véres a székletem, vagy inkább úgy mondanám hogy vérzek ugyanis nem csak egy pici alig látható mennyiség. Kedden megyek orvoshoz de már nagyon kész vagyok idegileg, pont most voltam túl egy műtéten erre most jön ez...olvasgattam egy kicsit és még az aranyér a legkevésbé durva betegség de lehetséges egyáltalán, hogy egy teljesen egészséges életmódot folytató emberben az kialakuljon? Szerintetek colonoscopiára mindenképp sor kerül? Válaszokat előre is köszi
2018. ápr. 22. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőre csak megnézik, és helyi terápiát ajánlanak. Ha azt betartod, és rendbe jössz tőle, akkor annyi. Ne izgulj előre.
2018. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belső aranyered lehet. Nem nagy ügy, sok szorulásos embernek van. Adnak rá kúpot. A Reparon egyébként elég jó. Mindenképp menj ezzel orvoshoz!
2018. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia én nem akarlak megijeszteni semmi!

Én sosem voltam egy beteges ember, iskolából szinte sosem hiányoztam, sportoltam, egészségesen étkeztem.

Nekem is véres volt a székletem, elsőnek nekem is aranyérre tippeltek, írtak fel kúpot stb. mellette beutaltak colonoscopiára

Aztán kiderült, hogy colitis ulcresosam van :S fekélyes vastagbélgyulladás

De remélem, hogy neked semmi ilyen bajod nincs! :)

21/N

2018. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendesen szoktál kakilni? Minden nap van székleted?
2018. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!