Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laktulóz teszten aki volt, az...

Laktulóz teszten aki volt, az utána hogy érezte magát? Volt valami "utóhatása"?

Figyelt kérdés

Kedden megyek és nagyon aggódok. Laktóz teszt után nem voltam biztos, hogy túlélem azt a napot. Azt olvastam, hogy a laktulózt sokszor hashajtásra is használják, emiatt természetes velejárója, hogy ha "pozitív" valaki ha "negatív" hasmenése lesz. Ez tényleg így lesz?

Mit tapasztalt az aki volt és pozitív lett? Közben rosszullét vagy utána? Ha igen, mennyi idő után enyhültek a tünetek? Mennyi idő után kezdődtek meg ilyenek?

Csak szeretném tudni mire számítsak.

Előre is köszönöm!



#kilégzés #laktulós
2018. ápr. 23. 13:11
 1/2 anonim válasza:

Szia! Ez engem is érdekelne, mert jövőhéten fogok menni laktulóz tesztre.

Nálad mi volt?

Kérlek írj, vagy aki volt, mert nagyon izgulok ...

2022. febr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most végeztem a teszttel, kb a folyadék ivása után 40-50perc után már durva folyékony hasmenés, és még vagy 4x a következő 1,5 órában a rendelőben (már szégyeltem wc-re rohangálni..). Vizsgálat után alig értem haza. Ne tervezzen aznapra senki semmit, ha laktulóz kilégzés tesztre megy.. :D
febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!