Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tanácstalan vagyok, mit...

Tanácstalan vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,hajlamos az elhízásra. Már 3. éve van hidradenitis suppurativa a mellkasomon,konkrétabban mellek között. 2 hónapja említettem először szülőnek. Az orvos felírt egy gyógyszert,beszedtem,de nem mentünk vissza mert anyum nem foglalkozott ezzel,azt mondta,fémallergia. Ahogy olvasgattam ezzel kapcsolatos infókat teljesen magam alá kerültem. Ha kiműtenék azt ami van,akkor is bármikor előjöhet bárhol és a helye akkor is ott maradna. A strandra nem merek kimenni,ha pedig párom lenne sose mernék előtte csak meztelenül lenni. Szükségem lenne valakire,mégis tehernek érzem magam. Nincs semmi életerőm. Segítsetek.
2018. ápr. 23. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj el börgyógyászhoz, mert tünetmentessé lehet tenni.

Ehhez nem kell anyukád, egyedül mehetsz.

2018. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért kell ahhoz anyukád,hogy elmenj kontrollra?

Azt már meg sem említem,hogy igazi tuskóság, ha valaki megpróbálja az orvosi diagnózist felülírni, áá persze, ez csak allergia, végülis az pont ilyen...

Mihez lenne szükséged valakire? Ez nem tiszta.

2018. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!