Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt a fajta...

Mi okozhatja ezt a fajta lábfájdalmat?

Figyelt kérdés

Lassan két éve szenvedek lábfájdalommal, pontosabban a bal lábam fáj szörnyen. Ha lehajolok, úgy érzem mintha függőleges irányban feszülne valami a lábszáramnál, ráadásul bele nyilall a fájdalom. Nagyon kellemetlen érzés..

Általában nyáron jön ki rajtam, télen nem vettem észre.

Ülőmunkát végzek, de mellette tornázok is.

Valaki esetleg szenved még ilyennel, és ha igen van rá kenőcs vagy bármi?

Köszönöm a válaszokat előre is.

23/L



2018. ápr. 25. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg visszered, mert a feszülő fájdalom is jellemző rá, ill. nyáron, a meleg miatt rosszabbodnak a tünetek.
2018. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kenőcs??? Bármi bajod lehet. Orvoshoz még nem jutott eszedbe elmenni 2 év alatt?
2018. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál a Rókus kórházban, de nem látott semmit, röntgen is volt ráadásul. Visszerem van, de nem gondoltam volna hogy amiatt lehet, mert a családban sajnos mindenki visszeres, műtétük is volt már, de egyikőjüknek se volt ilyen tünetük.

Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!