Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Világospiros vérfolt székelés...

Világospiros vérfolt székelés után?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja jelentkezett nálam az, hogy székelésnél nagyon fájni kezdett a végbélnyílásom és a WC papíron világospiros vércseppek jelentek meg, de ez két nap után elmúlt. (Szerintem ez aranyér lehetett)

A mai székelésem nem volt kellemetlen, de a WC papíron újra megjelentek a világospiros vérfolt (most egy picivel több volt).

15 éves vagyok és félek az ilyenektől.



2018. ápr. 26. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet aranyér,azt érezheted ha odanyúlsz,dudorodik.
2018. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez lehetséges! :(
2018. ápr. 26. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A fájdalom jó, aranyér. Ha nem fáj és vérzik, az a rák.
2018. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Van rá krém, orvosi beavatkozással is lehet segíteni, illetve Kriston intim tornával visszafordítható, ez gondolom egy ennyire fiatal lányt még nem érdekel annyira.
2018. ápr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dóri84 ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor is lehet aranyér ugyanis van belső aranyér is, és az nem dudorodik ki. És a belső aranyér azért nem fáj, mert még nincs kizáródva a záróizmokon kívülre. És a belső aranyérre az jellemző, hogy sok vér tud távozni hirtelen belőle,fájdalmatlanul. Nekem ez van. Végbéltükrözéssel könnyen meg lehet állapítani.
2018. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!