Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrre milyen hatásos, gyulladá...

Bőrre milyen hatásos, gyulladáscsökkentő krém van?

Figyelt kérdés
Milyen jóféle (már sokat kipróbáltam, nem segítettek) gyulladáscsökkentő krémet lehet venni bőrre? Olyan válaszoljon, akinek bevált már valamelyik.

2013. jan. 22. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mitől gyulladt be?


Sima gyulladt pattanásra én babapopsikenőcsöt kenek véknyan,1-2éjszaka alatt elmúlik (gyógyszertári,zsiros,lemoshatatlan,de ennél jobbat még nem találtam,nem mellesleg olcsó és vény nélkül kapható)

2013. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aloe vera gél. DM-ben 1000 ft.
2013. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem megszúrhattam (körömvágás) közben, és azóta hol elmúlik, hol "visszajön" (csak úgy magától).
2013. jan. 23. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Foreveres hülyeséget ne vegyél,drága és nem ér többet mint a virág magadrakenve.


Gyógyszertár gyulladáscsökkentő kenöcs,babapospsikenőcs is jó (babáknál pirosságot etünteti,felnőttnek se lehet rossz), de sima boltokban is kapni ilyen kencéket.

2013. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 25. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!