Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belso remegesem van, nem...

Belso remegesem van, nem allandoan csak idokozonkent, olyan erzes mintha foldrenges lenne folyton es azt ólegbelul erzem, nagyon megilyedek mi lehet?

Figyelt kérdés

Kavezoban ultem baratnommel azelott kajaltunk szoval nem is a vercukrom. felmentunk a Starbuck ba es leultem, hallotam hogy szol a zene , azt ugy ereztem mint amikor melynyomo van a kocsiba , kb. es mikor ultem nem is torodtem vele, majd felalltam es kimentunk az utcara a labam remegett jobban es ilyen zsibbadas is ramjott a labamra na akkor nagyon megilyedtem.

es hirtelen a nyakamnal egy ideszal elkezdett kiugrani a nyakambol, odakelellet raknom a kezem hogy visszaszoritsam es a es ilyenkor megilyedek es a szivveresem megjobban gyorsul , aztan 100 m gyaloglas utan akkor ugy ereztem most fogok elajulni , vagy vmi epilepsziat kapni ( meg soha nem volt semelyik hala istennek)

megkellet allnunk.

nagyon ilyeszto aznap sikerssen hazaertem . de nagyon felek mi vam ha nincs ott velem a baratnom.

kerem seitsenek ez egy szenvedes.


2018. ápr. 27. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kézcsókom a magyartanárodnak. MegiJedek, iJesztő.
2018. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezek szorongásos tünetek, valószínűleg volt egy kisebb pánikrohamod. Magas dózisú B vitamint javasolnék, illetve ha gyakran előfordul, pszichológus/pszichiáter segítségére lesz szükséged. Ha van olyan lelki oka, amit egy pszichológussal ki tudsz beszélni akkor oda menj, ha nincs, akkor a pszichiáter ír fel antidepresszánst.
2018. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!