Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki milyen idokozonkent jar...

Ki milyen idokozonkent jar fogorvoshoz, vagy ki miert nem jar fogorvoshoz es mikor volt utoljara?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb. félévente elmegyek, legutóbb múlt héten voltam, tömte az egyik fogamat.
2016. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Évente járok ellenőrzésre, fogkövet leszedetni és fehéríteni.
2016. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Évente. Tavasszal voltam utoljára.
2016. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Félévente. Nagyon hajlamos vagyok a fogkövesedésre.
2016. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Félévente, fogkőleszedésre, polírozásra, szűrésre.
2016. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Egyeb orvosi vizsgalatokkal hogy alltok?

2016. júl. 3. 18:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyjából félévente járok, februárban voltam legutóbb.
2016. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyéb:

Nőgyógyász - évente rákszűrés, de legutóbb februárban voltam mert pco-val vizsgáltak, akkor többet mentem, 3 havonta pedig receptért mert a háziorvos nem írhatja ki, hála ez 15perc.

Endokrinológus - pajzsmirigy miatt fél évente, ilyenkor teljes laborra is kell mennem.

2016. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Beatrix0522 ***** válasza:
Hát 3 éve voltam úgy utoljára, hogy elfelejtettem, hogy menni kellene... és elhanyagoltam a fogorvos témát...ez egész addig ment, amíg félig kinőtt bölcsességfogamon meg nem láttam egy bazi nagy lyukat...nem mentem azonnal fél évet még így is vártam, mert féltem, aztán rávettem magam hogy felhívom...Jól megjártam rendesen... 1 bölcsességfog kihúzva, 1 fogam betömve, 1 gyökérkezelve, és még van 2 tömni való...2-3 hetente járok fogorvoshoz :( Mérges vagyok magamra
2016. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En is most akarok menni majd fogorvoshoz, idom nem volt ra sajnos.. 3 eve voltam en is. Remelem nincs nagy baj. Bar panaszom nincs de kicsit felek.
2016. júl. 4. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!