Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kellemetlen szajszag, mit...

Kellemetlen szajszag, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Előre mondom,a trollok,akik azzal jönnének hogy mosd fogat,inkább lepjenek ki.

Szóval évek óta fenn all ez a probléma,ami iszonyatosan kellemetlen,nem mellesleg van barátom és néha már a sírás keringet a szorongastol hogy vajon o érzi?! Teljesen úgy erzem megkeseríti az életemet, nem tudok ezáltal felszabadulni és mindig bennem van ez a visszatartó erő az ismerkedésre.

Liszterzekeny vagyok, a dietamat betartom. Cukrosat és bubis üdítőket kerülöm,kizárólag csak szénsavmentes vizet iszom. Dohányozni, kávézni sosem szoktam, illetve teljesen elhagytam a fűszeres, csípős, savat okozó ételeket. Tényleg mindent megpróbáltam már amit internetet találtam praktikákat. Salvus víztől kezdve mindent. A fogaim is rendben vannak, napjában 3-4x módok fogat, nyelvet és száj vizet használok. ezért sem értem mi a problema. Lehetséges hogy refluxom lenne?! Viszont más tünetem nincs a rossz leheleten kívül,nem eg a gyomrom meg semmi. Pantoprazolt szoktam szedni, de nem tudom hiába?!?!

Teljesen tanácstalan vagyok,remelem valaki tud segíteni.


2018. máj. 1. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet mandulaköved van,irtó büdi tud lenni,keress fel egy orvost.
2018. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb objektív vizsgálat kellene, hogy más is érzi-e vagy csak te. Ha van barátod, akkor talán ő is érezné és már elmenekült volna. Meg ott vannak a közvetlen családtagjaid, kérdezd meg őket is. Mert ha csak te érzed, akkor tudod mi van.......
2018. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, a szájüregem rendben van.

Második, nyilvánvalóan kérdeztem már, nem csak én erzem. Köszönöm a válaszokat.

2018. máj. 1. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!