Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki a hibás aki horkol vagy...

Ki a hibás aki horkol vagy akit felébreszti, hogy ne horkoljon?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem azt mondanám, hogy ne horkoljon hanem, hogy várja meg, hogy én aludjak elöbb el. Utána horkolhat amennyit csak akar.
2018. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Aki horkol, nem direkt teszi, ilyen szempontból nem hibás, de mások jelzése alapján tudhat róla, hogy horkolós, és kérhetne orvosi segítséget az elmusztására, márcsak azért is, mert nem egy ártatlan problémáról van szó, komolyabb baj is lehet belőle.

A felébesztés viszont fogas kérdés, elviekben illetlenség felébreszteni, de ha valakit zavar, akkor nem is tudom mi a jobb. Egy horkolós, aki nyugodtan alszik, és mellette egy (a horkolás zaja miatt) folyton kialvatlan ember, vagy egy (az ébresztgetés miatt) bosszús és egy kiphent ember? :)

2018. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Kedves második hozzászóló,


Szerinted az sem tehet a cselekedetéért aki nem öreg, de gyenge a záróizma és állandóan szét fossa, fingja az iroda helyiséget mert rossz az emésztése?

Ebben az esetben az lenne a szemét aki kivágja azt aki nem orvosolja a problémáját hanem oda fingok, fosik másik orra alá?


Szerinted csak mert beteg pl: sokat csinálta seggbe + alkoholista és ennek következménye a fosás, fingás az feljogosítja arra, hogy büntetlenül csinálja?

(horkolásnak pont vannak kiváltó okai: cigaretta, elhízás és a pszichés oldaláról nem tudok nyilatkozni)


Mi a válaszod?

Mert amit írtál az arra ad okot, hogy nagyon sötét vagy s nem látod az összefüggéseket, hogy mi miatt van és ki mi miatt hibás.

2018. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

#3 mi van?

Hogy jön ide a fosás? Valami félreértettél, mert nem gondolom, hogy bántó dolgot írtam. Én épp azt írtam, hogy tehet ellene (elmehet orvoshoz), de nem tehet róla, nem akaratlagos a horkolás. És nem kell feltétlenül arra gondolni, hogy egészségtelen életmód miatt alakul ki nála, lehet veleszületett dolog miatt is.

Èn nem írom vissza, hogy sötét vagy , gondolom, csak félreolvastál valamit, de csak annyit mondok, hogy látatlanba ne ítélj meg senkit, mert az téged minősít.

2018. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Az van, hogy nem látod a két rendellenesség között a hasonlóságot, felelősséget... az csak egy példa volt, de nem jutott be a nem sötét fejedbe, látod, kár volt leírnom. = sötét vagy. :)

Olyan nincs, hogy valaki ne tudna tenni a horkolása ellen: ezek mind megoldások lehetnének de általában a horkolok le sem szarják, hogy az élettársuk, lakótársuk vagy más embereket zavarnak így egész életükben másokat nyomasztanak a pszichés vagy testi problémáik miatt,


horkolás ellen: műtét, SPORT, leszokni a cigiről/ alkoholról, leszokni a helytelen alváspózról megoldani a komplexusokat amik kiváltják a horkolást!



A horkolás nem el fogadott cselekedett, az a hibás aki horkol.

Aki felébreszti a horkolót az teljesen józan ember, nem vele van a gond hanem azzal aki zavarja azt aki nem tud tőle aludni, éjszaka kussban kell lenni és nem a másikat zavarni azzal, hogy horkolok az olyan mintha köhögnél avgy magadban beszélnél.

2018. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor így már értjük egymást. :)
2018. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Megkérdezhetem, hogy mivel sikerült megvilágosítani téged?

Vagy csak rám hagyod, az eszetlen stílusom miatt?

Nincs kedved velem vitatkozni?


válaszodat nagyra tartom.

2018. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Abban egyetértünk, hogy a horkolás ellen lehet tenni. Én is, te is ezt írtuk. :)

Felkelteni viszont szerintem más dolog.

De lehet azért más az én véleményem, mert a családban volt horkolós, és nem volt túl vidám, amikor felkeltettük. :/

De nem baj, hogy más a véleményünk, mások vagyunk, na.

2018. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindent értek, köszönöm a felvilágosítást!

Remélem már nem szenvedsz a horkolótól.

Sok praktikum van a horkolás ellen.

2018. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!