Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Nem tudok ma...

Ez mi lehet? Nem tudok ma elmenni orvoshoz mert ma nincsen, szüleimet meg nem érdekli mi van velem, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
csütörtökön észrevettem hogy megcsípte a kezemet a szúnyog, nagyon vakargattam, de nem vakartam ki, arra vigyáztam! ma reggel észrevettem hogy mindegyik tiszta véraláfutásos, mitől van? elfertőződött? vagy mi? (normális válaszokat előre is köszönöm)
2018. máj. 13. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,az orvos itt sem rendel vasárnap,így meg kell várnod vele a holnapot.:)

Egyébként nem hinném,hogy olyan nagyon komoly dologról lenne szó.Ha nem múlik el holnapra,akkor nézesd meg.

2018. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Töröld át egy betadinos vattával, ha van otthon fenistil krém, akkor után vékonyan kend be azzal is.
2018. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az erős vakarástól bevérzett a bőr, kend be Fenistil géllel párszor és ha csúnyább lesz, akkor holnap mutasd meg orvosnak.
2018. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

csak betadin van itthon :) fenistil nincs :| de nagyon köszönöm! :)

2018. máj. 13. 14:02
 5/10 A kérdező kommentje:
most vettem észre egy másikat a lábamon, egyáltalán nem vakartam és nagyon csúnya, csúnyább mint a többi
2018. máj. 13. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergiás vagy a szúnyog nyálára. A kislányom is. Holnap vegyél / vegyetek fenistil gélt, orvossal írass fenistil cseppeket, szúnyogriasztóval próbáld a jövőben elkerülni a csípéseket.
2018. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó kommentelő de tudom hogy alergiás vagyok rá de soha nem volt ilyen csúnya! olyan mintha kiszívtam volna...
2018. máj. 13. 17:03
 8/10 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy nem hiányozhatok többet mert megbukok, ezért nem tudok elmenni orvoshoz..
2018. máj. 13. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha holnap délelőtt van orvos, akkor kedden délután kell, hogy legyen, menj el akkor.
2018. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de itt délután nincs orvos..
2018. máj. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!