Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet a páromnak?

Mi baja lehet a páromnak?

Figyelt kérdés

4 napja nagyon elkezdett fájni a gyomra tájékán picit balrább egy pontban , annyira hogy ügyeleten voltunk ..de nem nagyon tudott mit mondani csak hogyha nem mulik gasztroenetrologia.

Savlekötőt irt fel .

Voltunk azota Uh-n de igazábol az semmit nem mutatott ugye a gyomrot nem látta csak hogy picit gázos belei.

A fájdalom enyhult állitása szerint sőt mondta h már nem is fáj , de hányingere is van ha eszik .

Utána olvastam ésrettegek h 25 évesen gyomorrákja van:(


2018. máj. 14. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne olvasgass utána :), ennyi.


Ha semmit nem találtak, akkor menjetek tovább, akár ct, MRI, de lehet pl. epe is.

2018. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Contefleur ***** válasza:
Nem kell rögtön a falra festeni az ördögöt. Igen valószinűtlen, hogy gyomorrákja van. Ha elmúlt a fájdalma, akkor valószinű, hogy csak savtúltengése volt. Hányinger az evés után szintén a savtól lehet. Egy hétig csináljon lugosító diétát, ha ez rendbehozza akkor nincs nagyobb gond. Ha nem múlik, akkor pedig a gaszroenterológusi kivizsgálás biztosat fog mondani!
2018. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet refluxos, nekem attól volt gyomorszájnál fájdalom, hányinger, és étvágytalanság, sokat fogytam is amikor előjött. Menjen el a háziorvoshoz.
2018. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Holnap megy ,aztán kiderül ,de nagyon izgulok nehogy daganatos legyen :(
2018. máj. 14. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Az megvan, hogy a rák NEM ad tünetet?


Épp ezért nehéz felismerni, mert csomó ideig fájdalommentes, maximum fogysz, vagy ilyesmi, de semmi diszkomfortod nincs amúgy.


Amikor már fáj, vagy tüneteket hoz, ott már nagy a baj.

2018. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!