Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne?

Agydaganatom lenne?

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek. Hónapok óta fáj a fejem, a legkülönbözőbb módokon, és legkülönbözőbb helyeken. Ezen kívül a nyakamon meg van dagadva jóindulatúan pár nyirokcsomók, és a leges legvéletlenebb helyen napi akár 20szor is el kezd rángatózni egy ideg akármely testrészemen. Egy hónapja egy héten át tartó szédülésem volt, ritkán előjön most is, de elmúlik. Most elkapott egy erős nátha, és kezdek belőle kigyógyulni, de mikor észrevettem, hogy szagot is hallucinálok, egyenesen halálra rémültem :((


Vérvizsgálaton rengeteg mindent megnéztek még nyár elején, akkor aztmondták semmi nem utal rá, hogy komolyabb bajom lenne.


19/f. Cigi, alkohol soha, sportolok


Koponya MRI-re sajnos még várnom kell, de iszonyatosan félek.


Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy kicsit rossz tartásban hordom a fejem, és a nyakam kicsit görbe. Nem tudom ez okozhatja-e, de remélem nem komoly.....



2017. szept. 8. 11:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelelejtettem, hogy zúg/cseng a fülem, főleg fekvő helyzetben.
2017. szept. 8. 12:00
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

minden nap írkálnak ilyen púpos emberek, akik millió kivizsgálásra elmennek az adófizetők pénzén, aztán mellé odaírják, hogy rossz a tartásuk is, de eddig nem volt baj belőle ...

hátedzés kéne ...

2017. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam is voltak időnként pont ilyen tünetek, a szaghallucinációnál én is be voltam parázva (15 éves korom óta előjön néha)

Más okból vizsgálták az agyam, de semmi nincs.

2017. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyaki probléma tud okozni fejfájást, szédülést is akár, a tikkelések valószínűleg következményes perifériás jelek, a stressztől, akár okozhatja magnézium vagy B-vitamin hiány is utóbbiakat.


Ha meg tudjátok fizetni és natív koponya MR kell, akkor magánban kb. 30 ezerért csinálnak ilyet. Addig is, B-komplexet, magnéziumot-kalciumot és valami nyugtató hatású gyógynövényt érdemes lenne szedned. Nekm két hétig tartó tenziós fejfájást citromfű tea kúra mulasztott el egyszer, nem azt mondom, hogy neked is elmúlik minden bajod, de azért van esély rá, hogy valamiben segíthet.

2017. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van aki tudna magánt javasolni, ami NAGYON HAMAR fogad? Kelet-Magyarorszagi vagyok. Köszi
2017. szept. 8. 14:01
 6/11 anonim ***** válasza:
neked pszichológus kéne, mert nem tudom elfogadni a görnyedséged
2017. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a Smartdiagnosztikát ismerem, egy-két napon belül szokott időpont lenni a fővárosiban, de valahol vidéken is vannak, csak nem tudom, hol.
2017. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább koncentrálj a nakcsigolyáidra.
2017. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy rendszeresen alszol legalább napi 8 órát, iszol napi 3-4 liter vizet, mellé minimum 2000-3000mg C-vitamin, 250mg magnézium és 500mg kalcium. Ez a pár dolog néha csodákat művel a veled hasonlókkal. :)
2017. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Valószinu hogy nyakigering served van:) anyukamnak is nayon erős szedules, 2 evig ˙napjainkig tartó fulcsengese van. Mindenképp csinalatss MRI-t:) meg ha baj van a testtartasoddal jarj uszni rendszeresen:) artani nem fog
2017. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!