Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szörnyen érzem magam. Minden...

Szörnyen érzem magam. Minden nap sírok emiatt. Szerintem agydaganatom és gégerákom is van.14éves lány vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egész egy betegséggel kezdődött, még azt hiszem 2éve. Akkor kezdődtek a gégerákra utaló tüneteim. Voltam vele orvosnál de azóta is csak rosszabb lett. Rengeteg slájmot köhögök fel.

De most az agydaganat miatt írok. Napi 6 órát alszok kb. Van amikor kevesebbet. Általába minden nap egyszer kétszer félrebeszélek. Egyre könyebben felidegesítem magam. Már nem az vagyok mint régen. Rohadt sokszor írok el dolfokat itt, neten is. De nem merem megmondani a szüleimnek, hogy mi a helyzet velem. De rengeteget sírok és úgy érzem meg fogok halni.



2017. nov. 13. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Szia:) mit mondott az orvos? Szerintem eleg nagy a valószínüsége hogy semmi bajod testileg!
2017. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem talált semmit. De attól még csak rosszabodott a helyzet. Az agydaganat parámmal még nem voltam dokinál. Amúgy meg rengetegszer van hányingerem is. Az is az agydaganat egyik tünete
2017. nov. 13. 20:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel inkabb egy pszichologust keress fel!!!!
2017. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért??? Nem hinném?? Szerintem agydaganatom lehet. Mondjuk már sokan ajánlottak a pszichológust. De ezektől eltekintve, nagyon boldog életet élek. Mindig én vagyok a legjobb mindenbe, tök sokat dicsérnek a tanárok, csak néha túl sok az elvárás. Csak kéne valami módszer, amivel meg tudom ilyenkor magam nyugtatni, hogy ne kapjak bőgőrohamot.
2017. nov. 13. 20:40
 5/14 anonim válasza:
Te szegény :(( Szerintem az lessz a legjobb ha elmondom a szüleidnek , ők tudnak a legtöbbet tenni ellene
2017. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
És ne gondolj bizonyos rossz dologra
2017. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
:(((((((
2017. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját magamon pedig agydaganatot, leukémiát, vakbélgyanut, és szívbetegséget tapasztaltam..

Tudom a fejedben most az összes tünet összepasszol és tuti hogy az a betegség lehet..

Az rák egy igen ritka betegség.

Neked erõs hipochondriád van-> Keress rá hogy hipochondria hogy miaz...

Minden nap legalább megnézed 2x a lehetséges betegségeid tüneteit igaz? És ezzel csak még idegesebb leszel..

2éve egy olyan daganattal aminek idegrendszeri tünetei vannak, hát azzal már nem itt lennél szóval az nincs..

De egy ctvel kiderìtheted, ha ekkora sugárzásnak akarod kitenni magad feleslegesen.

2017. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :) Ma este nem is sírtam, és ez már előrelépés. Viszont zsibbadnak a végtagjaim.
2017. nov. 14. 22:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Hú néha nekem is vannak ilyen időszakaim, amikor előtör belőlem a hipochonder énem. Borzalmas idők azok. :D Nekem az segít olyankor, hogy elmegyek a dokihoz, aki amellett, hogy van olyan kedves, hogy nem néz hülyének, még meg is nyugtat, hogy semmi bajom. :)) Aztán egy időre elmúlik. Bár én átestem fiatal koromban egy komolyabb betegségen és azt hiszem emiatt van, hogy néha a legapróbb hülyeségben is halálos betegséget látok. Máskor pedig hónapokig semmi ilyesmi eszembe se jut.

Viszont, ha van valami problémád mégis, azt meg tudják oldani és legalább időben orvoshoz kerülsz vele. :)

2017. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!