Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vizesedek, nehezen veszem a...

Vizesedek, nehezen veszem a levegőt és szívdobogásérzetem van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már egy hete, mióta ellezdtem edzeni, néha szívdobogás érzetem van, például tegnap reggel arra keltem. Nagyon megijedtem. Szerintem vizesedem is. Reggel lényegesen kisebb a hasam mint este. És két nao alatt híztam másfél kilót. És a fejem is eléggé nyom. Én gondolok nyaki ér szűkületre vagy valami ilyesmi. Olyan is volt már, hogy bedobbant a szívem és azt a fejemben is éreztem.

Naponta többször szédülök és olyan érzésem van, hog mindjàrt elájulok. Igaz már egy ideje ez van. Ájulás miatt már voltam egy fél éva szívultrahangon meg EKG-n, de nem találtak semmit.

Mi lehet ez? Nagyon félek.



2018. máj. 22. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az edzés miatt van, ha azóta érzed ezeket a tüneteket, de menj el ma a háziorvoshoz.
2018. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de hülyének nézne. Mimdig elmegyek ilyenkor, csinál EKG-t és nem talál semmit, de hazaküld.
2018. máj. 22. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Panik lehet. Hasonlo tunetek nekem is voltak. Biztos ami tuti ilyenkor, egy terheleses ekg. Ha ott minden rendben, akkor kizarhato a szivproblema. Nyaki ultrahangra hamarabb kapsz idopontot. Mindkettore ad beutalot a haziorvos.
2018. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha ezeket elmondanám anyáéknak hülyének néznének(előfordult már) és előtte pszichológushoz küldenének.
2018. máj. 22. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
En ilyen esetben letojnam hogy ki mit gondol rolam. Magad megnyugtatasara is menj el dokihoz. Kiderul hogy semmi baj es akkor megnyugszol.
2018. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!