Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alhasi fájdalom lehet attól,...

Alhasi fájdalom lehet attól, hogy nem iszok vizet csak cukros, szénsavas üdítőket?

Figyelt kérdés

Szóval a fájdalom az nyomás hatásra érződik, nem is igzán tudom behatárolni hogye tompa vagy nem, hanem ilyen feszülő, nyomás szerű, és érzem azt ahogy ott lüktet az a hasi artéria ha pl odanyomom a kezem.


Ez hónapok óta fentáll, voltam már kivizsgáláson (ultrahang, vérvétel, allergia tesztek) de semmi. Hasmenésem általában akkor van ha pl bestresszelek valamin, de alapvetően a székletem is normális, csupán bűzös.


Lehet az az oka, hogy kizárólag csak üdítőket (energiaital, Pepsi, Coca-Cola) iszom? Olvastam hogy a koffein irritálja a bélfalakat, ahogy a szénsav is



2018. máj. 24. 15:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ott kb a köldökömnél, illetve picit alatta érezhető
2018. máj. 24. 15:40
 2/3 anonim válasza:
Próbálj meg most csak gyümölcsleveket és vizet inni. Ha lány vagy akkor lehet hogy meg fog jönni a menstruáció.
2018. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2018. máj. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!