Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel érdemes lenne elmenni...

Ezzel érdemes lenne elmenni orvoshoz? Többi lent

Figyelt kérdés

Reggel vettem észre, hogy a a hasam furcsán lüktet. Nem fáj, csak lüktet. Viszont a lüktetés sincs mindig, van amikor jobban (olyan szinten hogy látni ahogy fel-le mozog a hasam), van amikor meg olyan csekélyen, hogy érezni is alig lehet. Ezen kívül még a hátam is szokott fájni, bár ez szerintem a gerincferdülésem miatt van.

Anya szerint nincs semmi bajom, csak bebeszélem magamnak, viszont én azért elmennék egy orvoshoz megnézetni, max hülyének néznek...

(Nem tudom hogy ennek van-e jelentősége most, de azért leírom. Nyáron fogok menni vérvételre, mert más problémám is van)

Szerintetek elmenjek orvoshoz emiatt, vagy ezt a vérvételből is meg tudják állapítani? Mert én tényleg kíváncsi lennék arra, hogy mitől van ez a folyamatos lüktetés.



2018. máj. 24. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A hasba van egy ütőér nem lehet hogy azt érzed? Az ütőér úgy lüktet ahogy a szíved ver. Nekem is érezni sőt még látni is.
2018. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azt érzem. De azt ennyire látni? Mert eddig fel sem tűnt, és nem is vettem észre hogy lüktetett volna. De lehet hogy igazad van
2018. máj. 24. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a hasi aorta. Addig èlsz,amíg az lüktet :)
2018. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!