Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Jó lenne...

Mi lehet a bajom? Jó lenne pár tanács.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagytok orvosok stb, csak arra lennék kíváncsi, hogy valakinek voltak-e már ilyen tünetei. Orvoshoz jövő hét szerdán megyek.


Szóval reggel hányinger tör rám. Iskolában már nem,de délután megint. Az is benne lehet a pakliban, hogy válogatós vagyok. Lehet nem jut elég vitamin a szervezetembe? Múlt hónapban menstruációmkor volt ez a hányinger, akkor az orvos vitamint írt fel. Most viszont hogy megint ez a panaszom komolyabban veszem.


Tapasztalatokat szívesen olvasok.


L/15



2017. dec. 19. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányingert sok minden okozhat, itt még tippelni sem lehet, majd a vizsgálatok után kiderül.
2017. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vitaminból amúgy sem kapsz eleget, mert a mai kajákban alig van valamennyi. Az orvosok is töredékét írják fel annak, mint amennyit szednie kéne az embernek.


Csak úgy hirtelen jön rád? Nem vagy agyon stresszelve suli miatt?

2017. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mióta van hányingered? Mennyi ideig tart? Időnként jön akkor csak elő, napokig nincs? Hánysz is , vagy csak inger van? Eszel valamit előtte? Vagy reggel még nem eszel semmit mire jön a hányinger? Élsz nemi életet?

Van egyéb más panaszod a hányinger mellett ? (fejfájás, hasmenés bármi más) Szedsz bármilyen gyógyszert?

2017. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most ittam szódabikarbónás vizet, utána elmúlt. Reggel éhgyomorra jelentkezik.
2017. dec. 19. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt így szinte lehetetlen megmondani még orvosként is
2017. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet refluxos vagy, de majd a vizsgálatok kiderítik.
2017. dec. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!