Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vitiligo-nál ez normális?

Vitiligo-nál ez normális?

Figyelt kérdés

Üdv!


Már több éve vitiligo-s vagyok, így nagyjából már tisztában vagyok a dolgokkal, viszont most történt valami új.

A szemem körül is már kifehéredett, idén mikor füvet nyírtam, kicsit leégett, piros volt, 1-2 nap alatt lement, de a fehér rész elkezdett bebarnulni. Ami érdekes, hogy barnább mint a normál bőröm, olyan igazi szoláriumos barna. Azt tudom, hogy néha elkezdődhet a re-pigmentáció, nálam is volt már ilyen jelenség, de ilyen sötétebb barna még nem. Bőrdokihoz visszamegyek(2hét múlva van időpontom..), de gondoltam addig is megkérdezem itt, hátha volt már másnak is hasonló :)


Előre is köszi a válaszokat!



2018. máj. 28. 06:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet rokonon, neki a nyakán barnult be így a bőr. A bőrgyógyász annyit mondott, hogy magasabb faktorú fényvédőkrém és kalap!!!
2018. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!