Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan fáj a fejem, mit...

Folyamatosan fáj a fejem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, rengeteget fáj a fejem és mindegy milyen gyógyszert veszek be, nem használ. Anyám nem akar elvinni orvoshoz, szerinte csak azért mondom mert nem akarok suliba menni. Ha elmegyek háziorvoshoz ő tovább fog küldeni valahova,vagy csak ír valamilyen gyógyszert? Anyámat hogy tudnám meggyőzni arról hogy tényleg komoly dolog és nem azért mondom hogy itthon maradhassak?
2018. máj. 28. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg laborba küld vérvizsgálatra.
2018. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejfájás sok mindentől lehet (pl nem jo szemüveg), nyugodtan menj a háziorvoshoz, ő majd tovább küld a megfelelő helyre, ahol kivizsgálják.
2018. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A te korodban a legvalószínűbb a rossz szemüveg vagy rossz tartás.


Én elsőre elmennék olyan szemvizsgálatra, ahol polatesztet is csinálnak.


Utána mennék egyéb vizsgálatra

2018. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Új szemüvegem kb fél éve lett, nem hinném hogy azzal van a baj

2018. máj. 28. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad pontosan hol fáj, vagy vannak-e más tüneteid, pl hányinger, fényérzékenység. A folyamatos fejfájás miatt én arra tippelek, hogy nem iszol eleget (2-2,5 liter). Lehet a stressz is, vagy nem alszol eleget. Túl sok fájdalomcsillapítót szedtél, ezért már nem használnak. Első körben egy labort kéne nézni, ha azon nem látnak semmit, a háziorvostól kérj beutalót neurológiára. Csinálnak MRI-t, EEG-t, és adnak tanácsokat, szükség szerint gyógyszert.
2018. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!