Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan fáj a fejem, és...

Folyamatosan fáj a fejem, és szédülök. Mitől lehet? Kicsit parázok.

Figyelt kérdés
Minden nap, szinte minden percben fáj a fejem, és valamikor már elviselhetetlen. Voltam már orvosnál, de nem mondtak semmi konkrétat. A szemészetre is mentünk, de a szememmel sincs baj. Amikor fekszek, még akkor is szédülök. Ez mitől lehet? Nagyon félek, hogy valami baj van. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Volt már így valaki? Légyszi írjatok tanácsokat, vagy hogy mit csináljak?

2018. márc. 14. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de koponya ct-re elkellene menni. Az orvos nem küldött el magától? Túl leszel rajta és megnyugszol, hogy nincs nagy baj. Egyébként több mindentől lehet: Nyaki gerinc meszesedés, alacsony, magas vérnyomás bár gondolom te még elég fiatal vagy. Mennyi folyadékot iszol egy nap? Dolgozni tudsz?
2018. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már többször voltunk vele orvosnál, de nem küldött sehova, csak kiírt a suliból egy hétre....

15 éves vagyok

Lehet, hogy keveset iszok, talán másfél liter egy nap. Attól lehet esetleg, hogy keveset eszek? Egyszerűen soha sem vagyok éhes, ha meg igen, akkor egy kevés kajától is tele leszek. Ez talán összefügg?

2018. márc. 14. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A napi másfél liter az jó! Viszont, ahogy írod, hogy keveset eszel, attól szédülhetsz gondolom, lehetsz vashiányos is! Lány vagy? Teljes vérképet csináltak?
2018. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. Voltam vérvételen pár hónapja, de nem vagyok vashiányos.
2018. márc. 14. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
En majdnem egy even keresztul folyton szedultem 12-13 eves koromban. A vegere mar szinte megszoktam, de szornyu volt. Aztan egyszer csak elmult. Szerintem neked is el fog magatol, de azert egy ct tenyleg nem art:)
2018. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak nekem ez már több éve tart, de mostanában elviselhetetlenné vált.

Talán elmegyek ct-re... csak félek

2018. márc. 17. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha valami komoly lenne, az valószínűleg az évek alatt súlyosbodott volna. Ha neadjisten mégis van valami, akkor az akkor is ott marad, ha nem mész el a ct-re. Ha elmész, legalább kiderül, és tudnak vele mit kezdeni. Szóval azzal, hogy elmész, nem veszítesz semmit se. Kérd meg valamelyik családtagod, hogy kísérjen el, és legyél túl rajta minél hamarabb!
2018. márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!