Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek így begyull...

Volt már valakinek így begyulladva a labujja? Ilyenkor mi a teendő?!

Figyelt kérdés
Benott labujjam volt már azt tudom hogy csak sebészet, de itt konkrétan a bőr van benove....

#lábujj #Benott köröm
2018. máj. 30. 09:20
 1/9 A kérdező kommentje:
2018. máj. 30. 09:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegenykem,fajdalmas lesz!
2018. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? 😁
2018. máj. 30. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmégy egy pedikűrösnek nevezett szakemberhez, aki nyilván sokezer ilyet látott már és egy pillantással meg tudja állapítani, hogy pl. nem körömgomba okozza-e a problémát.
2018. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Sebészetre menj, le kell venni azt a körmöt. Sokszor volt részem benne. Elérzéstelenítik, semmit nem érzel belőle. Amint az érzéstelenítő hatása elmúlik, fájni fog. Nem megijeszteni akarlak, hanem felkészíteni. Szóval, ha fáj, Algopyrint, Algozone-t lehet bevenni, de nem mértéktelen mennyiséget. Mondjuk 3-4 óránként egyet!
2018. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ettől féltem.... Kimaradok melóból, tappenz stb, meg regeneralodik a lábam, gondolom pár napig pihentetni kell utána, nem dughatom bele bakancsba ugye?!
2018. máj. 30. 15:26
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Én 4 hét múlva tudtam először cipőbe bújni. Igaz, nekem vadhús is nőtt a gennyes köröm szélén, mert 2 évig hanyagoltam az orvoshoz fordulást. Féltem nagyon. Szóval a vadhúst is le kellett kaparni, úgy volt, hogy még kapcsot is tesznek bele, de aztán eltekintettek ettől. Az első hét nagyon rossz volt, épp csak WC-re bicegtem ki. Ettől eltekintve mindig feküdtem, hogy a vér ne árassza el a lábamat, mert akkor nagyon fájt. De neked nem lesz ilyen rossz. Leveszik a körmöt, bekötik és kész. Majd valószínűleg kötözésre kell járnod. Még egyszer hangsúlyozom, nem ijesztgetni akarlak, hanem felkészíteni a várható eseményekre!
2018. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köröm kivagason már jó párszor voltam 😊
2018. jún. 2. 12:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Na most sebeszeten azt mondták nincs Benőve, nincs gyulladás, de az a piros pukli még mindig fáj, írtak valami kenőcsöt de nem használ, most próbálom Cannestennel.... Valakinek ötlet?
2018. jún. 14. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!