Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szúr köldök magaságban...

Mitől szúr köldök magaságban jobb felől a hasfalam?

Figyelt kérdés
Már harmadik napa hogy szúr, olyan mintha levegő lenne szorúlva de mikor lefekszek egyre jobban kezd szúrni. Van mikor megszünik de ujból kezdi. Folyamatos szúrós fájdalom, tudok tőle normálisan levegút venni de kellemetlen a tünet.

#betegség #has #fájdalom #szúrás #hasfal #levegő levegőszorúlás
2018. jún. 1. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Máj, epe, esetleg nyakcsigolya.
2018. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pontosan ugyanez volt velem pàr hònapja. Elmentem ultrahangra ès nem talàt semmit az orvos. Azt mondta lehet, hogy csak egy idegszàl becsìpődött vagy nem tudja, de semmi rendelleneset nem làt. Aztàn egy hèt utàn el is mùlt ès azòta nem volt rà panaszom. Pedig megijesztett engem is, nagyon ritkàn jàrok orvoshoz is, panaszaim se sűrůn vannak, ezèrt gondoltam, hogy na most biztos van valami, de szerencsère nem volt. Remélem nàlad is ez lesz a helyzet :)
2018. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Székleted rendben van?
2018. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Székletem rendbe van, állaga, színe, levegőt is tudok venni normálisan, nincs se hányingerem se elszinezpdve szemem, bőröm. Ugy rendeen minden rendbe van, csak nagyon szúr . Futottam akkor éreztem először, annak már háromnapja, akkor még azt hittem levegő szorúlt, de így három nap útán, hogy most is szúr, nem hiszem az a baj. Remélem egy idegszál csípődött be, tényleg:)
2018. jún. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!