Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, ha két napja nem...

Mit tegyek, ha két napja nem tudok nyelni, lázam van, gyenge vagyok, nem kapok levegőt és fél percenként orrok fújok, illetve vagy 20 herpesz kijött?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött, egész nap lázas vagyok.

A szâmon alul-felül körben kijött a herpesz, ég az egész.


Ne írjátok az orvost, mert apám nem enged el, egy pszichopata.


2018. jún. 4. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól te még elmehetsz orvoshoz úgy hogy nem szólsz neki.
2018. jún. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor hogy szeretnél meggyógyulni? Akkor is orvos kell ehhez.
2018. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elmúlik magától.


Őrjöng, ha már azt is kiszólom, hogy itthon akarok maradni...

Az ellenségemnek sem kívánom ezt és naygon komolyan mondom.


Semmitől sem riad vissza, egyszer azt csinálta, hogy elmentem orvoshoz, beültetett az autóba és körözött az iskola körül, hogy "búcsúzz el tőle, ez volt az iskolád, na mi van, most nem kell fosnod, jól beb.szatlak a kórházba". Vagy volt, hogy meg is vert miatta.


Sosem lógtam, de kilencedik osztály óta mániája, hogy "ott kell lenni, csak nem akarsz iskolába menni, nincs is semmi bajod".


Nagyon durván műveli és megszállottja, amíg levegőt tudok venni, addig menni kell.

2018. jún. 4. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmész reggel iskolába aztán elkéretőzöl a tanároktól orvoshoz tuti megfogják érteni sőt látják is hogy rosszul vagy. Aztán elmész orvoshoz, erről apádnak nem kell tudni.
2018. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!