Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez veletlenszeru vagy erdemes...

Ez veletlenszeru vagy erdemes lenne kivizsgaltatni?

Figyelt kérdés

Ha tobbet eszek a kelletenel akkor egy 10 perccel a kajalas befejezte utan elkezd gorcsolni a hasam, ha ez bekovetkezik akkor altalaban mennem kell a wcre.

Most peldaul alig ettem, csirket meg lecsos rizst, es faj egy kicsit.

Maskor is elofordult igy akkor is, ha nem ettem sokat.

De van, hogy degeszre eszem magam (magamhoz kepest) es semmi bajom.

Vilageletemben keveset ettem, 172 centi vagyok es 50 kilo.

Sutibol, csokibol erdekes mod barmennyi bemegy utolagos fajdalom nelkul. Talan van egy kicsi laktozerzekenysegem, nincs rola papirom, de a sima tejtol iszonyat gorcs es hasmenes kinoz 10percen belul, a turora is volt mar ilyen reakciom, a fagyi es a joghurt enyhebb, de azutan is jelentkezik hasmenes. De a tejszinhabtol kezdve a turo rudiig mindent megeszek, vagy ha sutibe megy tej azt is altalaban megbirom enni.


De a kajalasos rosszullet jobban aggaszt. Hizni akarok, de ha eroltetem a kajat akkor ez van. Mit lehet ez ellen tenni?


20/L



2018. jún. 5. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez lehet valami komoly betegseg is? Crohn esetleg? :(
2018. jún. 5. 14:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen étel intolerancia, ki kellene vizsgáltatni magad.
2018. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor fordul elő, ha egésznap nem ettem...eszem pl egy fél zsemlét vagy akár 1 kis adag valamit, zugybog egyet a hasam és mennem kell a wc-re...de lehet nálad valamilyen érzékenység, ha csak néhány ételnél fordul elő...
2018. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valtozo. :(

Lehet nekem is hasonlo mint neked 2-es, mert alapbol keveset is eszek.

Egyszer rosszul vagyok a csirketol maskor nem. De ezt most megfigyelem, hogy az egesznapos keveskaja utan fordul e elo gyakrabban.

2018. jún. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!