Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fekete széklet mitől lehet?

Fekete széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Még sosem volt fekete a székletem,ilyen szurok szerű...esetleg belső vérzés?? Mivel rendesen táplalkozom es nem ettem semmi olyant amitől fekete lehetne.

Érdemes elmenni orvoshoz vagy ráer holnap csak?


2018. jún. 7. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer zöld volt az abszinttól
2018. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt már nagyon régen írtad viszont mi lett végül? Elmúlt vagy kiderült?
2021. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia 1xeri alkalom volt nalam,elmúlt aztán nem mentem dokihoz :)
2022. jan. 5. 11:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Én az előbb olyan szinten megijedtem, mert ma reggel fekete volt aztán most este is olyan lett. Kb másfél órája bújom az internetet, hogy bélpolipom, fekélyem, vakbélrákom van vagy mi történik?? És gondoloztam azon, hogy mit ettem, de nem rémlett semmi olyan, amire általában azt mondják, hogy amiatt lehet. És aztán a nagy megvilágosodás... teljesen kiment a fejemből, hogy oreos műzlit vettünk és a családdal bezabáltunk belőle rengeteget, mert olyan finom. Most akkora kő esett le a szívemről. Tényleg azt tanácsolom mindenkinek, hogy gondoljátok jól végig, hogy mit ettetek a napokban, ha ilyen székletelváltozásos dolgot tapasztaltok és ne bújjátok az internetet! Majndem elájultam úgy megijedtem, hogy valami komoly bajom van. :DD
2022. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: vakbélrák :)))))))

Boldog tudatlanság..

ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!