Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ótvar probléma! Meddig fertőz?...

Ótvar probléma! Meddig fertőz? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan, amíg az összes érintetted egy időben le nem kezelik, beleértve az ágy és ruhaneműt.
2018. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

32 hetes kismama vagyok, kettő darab hólyaggal kezdődött a karomon, miután kifakadtak sárga genny folyt belőlük.

Tegnap jártam bőrgyógyásznál, ránézésre megmondta, hogy ez bizony ótvar.Fertőtlenítő spray-vel kell

2018. jún. 9. 20:19
 3/13 A kérdező kommentje:
fújni és bekötözni. Annyira kétségbe estem, elfelejtettem megkérdezni, mikor múlik el? Meddig fertőz? Ha bevan kötve és a váladék nem érintkezik senkivel akkor is eltudják kapni tőlem? A párom elkaphatja attól, hogy hozzám ér?
2018. jún. 9. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:
2018. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Tetőtől talpig, be kell kenni mindenkit, ruhákat ágyneműt mosni, utálatos egy nyavalya.
2018. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Csak a karomon van egy seb, nem az egész testemen. Miért kell mindenkit tetőtől talpig bekenni? Na és a főzés? Fertőtlenítem folyamatosan a kezeimet is, de ehet a család a főztömből?
2018. jún. 9. 21:23
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha az a sebhely be van kötve szexelhetek a párommal? Vagy esetleg más módon is fertőz nem csak a seb váladékával?
2018. jún. 9. 21:25
 8/13 anonim ***** válasza:
kevertem a rüh-vel, sorry
2018. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A seb váladékával fertőz. Olvasd el amit fentebb linkeltem! Az ágyneműre, törölközőre figyelj oda, fertőtlenítsd, és kösd be a sebet. Főzhetsz és szexelhetsz is a pároddal, a sebre vigyázz!
2018. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
keverte
2018. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!