Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miféle deformitás ez? (név...

Miféle deformitás ez? (név szerint, trollok ne)

Figyelt kérdés
[link]

2018. jún. 12. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Google képkereső használata hidd el,nagyon hasznos tud lenni asztali webhelyről!

Utánanéztem azért én helyetted,mert ez nekem is felkeltette az érdeklődésemet a képet látva.

Ez a kisbaba Irakban született,és "depleted uranium",azaz szegényített uránnal szennyezett területen élhetett a kismama,vagy a háborúban valamilyen bombának a hatóanyagában volt ilyen,és a babát megfertőzte vele.

Igazából nem ajánlom,hogy utánanézz ennek te magad,mert az első oldal,amire rákattintottam,konkrétan felsorakoztatott feltehetően halott erősen deformálódott újszülöttet.

Azért remélem tudtam segíteni.

Úristen,még most is borzongok attól,amiket láttam.

2018. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irakban? Dehát ez egy fekete baba, ezért nem használtam a képkeresőt, mert összeköti a dolgokat, és mindenfajta deformitást összemos, beleértve a hydrocephalustól, át a harlequin ichthyiosisig, de amúgy köszi, legalább te válaszoltál rá.
2018. jún. 12. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem,ez a kép több oldalon is fent volt,és összegyűjtöttem az infókat belőlük a szövegeik alapján.

Ki volt emelve,hogy az iraki babák ilyen és olyan rendellenességekkel születnek.Egymás után ez végig leírva.

Egy vízfejűség és a Harlequin-kór nem olyan könnyedén összekeverhető azért.Általában ugyanazok a képek vannak felhasználva mindenhol,plusz a szöveg alatta az gondolom összességében egy fő fórumról lehetett kiszedve,hiteles infóval a kórról.

Szóval ha azt a a kis mennyiségű trash-t ki tudod szűrni,nem tévedhetsz.

2018. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!