Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alcobarrier. Tudtok nekem...

Alcobarrier. Tudtok nekem vmit mondani erről a neten kapható készítményről? Alkoholfüggőségtől szabadít meg állítólag, és észrevétlenül adagolható az érintettnek.

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle szert nem szabad "észrevétlenül adagolni" valakinek, mert akár bele is halhat a legártatlanabb szerbe is, ha netán túlérzékeny rá, emellett ha valami gyógyszert szed, azzal felléphetnek kölcsönhatások is.


De ettöl függetlenül olyan szer nem létezik, ami az alkoholfüggöséget gyógyítja, legfeljebb olyan, ami szedése mellett ha alkoholt fogyaszt, rosszul lesz - ami szintén igen komoly következményekkel járhat.


Viszont ha kiderül, hogy valakit a beleegyezése nélkül gyógyszerezel, az büncselekmény és masszív büntetésre számíthatsz!

2018. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

30 évig voltam alkoholista. Egy teakeveréknek köszönhetően szabadultam meg tőle, mindenféle elvonási tünet nélkül. Ennek már húsz esztendeje. Kb másfél év után a májammal voltak gondjaim, de az alkoholt úgy hagytam abba, kb két hét alatt, hogy az első napokban már nem remegtem a kocsmaajtóban nyitásra várva. Néhány nappal később már a saját borom sem kellett, és a sört sem kívántam.

A teakeveréket az ormos intézetben javasolta egy orvos, erős alhasi görcsökre és vesemedence gyulladásra.

Az alkoholról csak mellékhatásként szoktam le. De az alhasi fájdalmaim utána sem szűntek.

2018. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eladnám a bontatlan 6 csomagot, vagy visszaküldöm 10 napon belül. Szerintem 6 nap alatt nem lehet leszokni róla 21500 ft-ért. De aki kipróbálná annak szívesen elküldöm postai utánvéttel ami kb 1500 ft. vagy előreutalás után 23000ft-ért.
2019. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szélhámos cég. amikor felhívják a megrendelőt a megrendelés megerősítése érdekében, akkor elfelejtik közölni a vevővel, hogy bontatlanul és csak külföldre küldhető vissza a doboz. 6 csomaggal nem lehet leszokni a szenvedélybetegségről. Egyébként csupa gyógynövényeket és vitaminokat írnak a doboz hátulján. 1 doboz = 1 csomag= 1 napi adag = 10980Ft. a 6 csomag 6 napos adag 21500ft. Kész átverés
2019. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tanácstalan vagyok! A párom is rendelt és pont tegnap kapta kézhez, szerintem már vett is b belőle! Nagyon félek, hogy milyen hatása lesz mert állandóan vitatkozok vele,hogy ne igyon mert káros az egészségre.Csak módjával.Most olyan helyen dolgozik ahol figyelik az ivászatot!69 éves. pont vasárnap volt az ATV-ben ezekről a becsapott és egészségtelen "gyógyszerekről" a Svábi műsora, mennyire veszélyes az ilyen szereket rendelni!Frissen tud még erről valaki, hogy mennyire ártalmas az egyénre!
2020. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!