Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás, vesegyulladás...

Tüdőgyulladás, vesegyulladás vagy láz okozhat zavartságott?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés, tévében láttam.
2018. jún. 14. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat, ha súlyos fertőzésről van szó, főleg idős embereknél, és főleg azoknál, akiknek eleve van idegrendszeri betegségük (pl. agyi vérkeringési probléma vagy demencia)
2018. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért kell ehhez demencia?

Egészséges embernél nem lehet?

2018. jún. 14. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
De, lehet egészséges egyénnél is, de az már súlyosan előrehaladott állapotot jelöl.
2018. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhat. Láttam olyan beteget kórházban, akinek egy bakteriális fertőzés bekerült a gerincvelőjébe és elterjedt az idegrendszerében. Magas láza lett és totál zavart volt.
2018. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet demencia nélkül is, kulcsszó a valószínűség. Akinél vannak idegrendszeri problémák, azoknál nagyobb eséllyel alakult ki zavartság is egy fertőzés kapcsán. Ez nem jelenti azt, hogy amúgy egészséges embernél ne alakulhatna ki. Első voltam.
2018. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!