Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesegyulladás vagy felfázás?

Vesegyulladás vagy felfázás?

Figyelt kérdés
görcsöl a derekam és fáj elöl a bordák alatt,kis hányinger főleg éjjel pisilek rengeteget.A vizeletem sötét sárga tele fehèr valamikkel.Vesémmel lehet valami?(voltam orvosnál,várok az eredményekre)

2016. jan. 26. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt már felfázásom, abból eredő vesemedence gyulladásom, de a vizeletemben soha nem volt semmi fehér valami tőle. A vizelet sötét színe lehet dehidratálság miatt. Többet kellene innod. Sz amúgyis ajánlott ilyenkor.
2016. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha fehér akkor az genny(pyuria) is lehet ami pielonefritisz, de glomerulonefritisznél is előfordúlhat, mindenesetre igyál kicsit több folyadékot de inkább reggel tájt, hogy ne éjszaka kelljen vizelned, ha ennek ellenére is gyakran kell éjszak az megint csak pathológia (nykturia), eltekintve az előző ötleteimtől a fehér valamik akár fehérje is lehet ami a rendellenes vesemüködésre utalahat ez proteinurya-nak nevezzük, bár mindkét esetben vagyis a pyuryánál és a proteinuryánál is zavaros ,nem tiszta a vizelet.

Azért majd ird meg h mi volt.


üdv egy egészségügyes

2016. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszo a vàlaszokat.az a fura,hogy a gyorsteszt nem mutatott semmit...kivancsi leszek mi lesz a labor eredmenye
2016. jan. 26. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!