Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós lehetek?

Depressziós lehetek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon látom értelmét hogy élek. Vannak barátaim de többségüket nem érdeklem (Nem jönnek el velem sehova és nem is írnak nekem) Nem bírok semmit sem úgy élvezni mint régen. Lányokat sem érdeklem ők sem írnak de még válaszolni is nehezükre esik. Most hogy elkezdődött a nyár úgy érzem egyedül fogok maradni. Sportolni sportolok de nem tudom élvezni már annyira. Vált szüleim vannak apámmal nem találkozok csak kéthetente anyám pedig mindig azt mondja hogy mennyire egy esélytelen hitvány idióta vagyok. Mindennap lehangoltnak vagy elhagyatottnak érzem magam nem érdeklek senkit. Vágdosni meg nem fogom magam csak hogy figyelmet keltsek.

2018. jún. 16. 01:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Nagyon rossz a környezeted az alapján amit le írtál.. De tapasztalatból tudom hogy jobb lesz. :) Keress valamit ami motivál. Ha nincs semmi ötleted, akkor el mondom kik az én szent 3-ságom aki löketet tudtak adni mikor kellett. Csak tarts ki! Legyél jobb mint most vagy. Mert nagyon le értékeled magadat úgy hiszem. Egy dolgot ne felejts el, nem jobb nálad senki, maximum te tudsz rosszabb lenni önmagadnál.
2018. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!