Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vagyok büdös?

Mitől vagyok büdös?

Figyelt kérdés
Mindennap fürdök 2x. Fogat is mosok és szájvízet is használok. Mégis mindenki azt mondja büdös vagyok. Mi lehet a gond? Orvosnál is voltam elküldött vér és vízelet vizsgálatra, de semmit nem találtak. De ez tuti hogy nem normális hogy rendszeres,napi tisztálkodás mellett is kellemetlen testszagom van. (Nem csak nyáron) A táplálkozásommal lehet a gond? Miket kerüljek? Vagy mi lehet a megoldás?
2018. jún. 17. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Próbálj meg kevesebb húst enni, több zöldséget-gyümölcsöt.
2018. jún. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az lehetetlen, én két vagy négy naponta fürdök, vagy esetleg ha meló után nagyon kiizzadok. Semmi szagom sincs.
2018. jún. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
De akkor viszont ha én fürdök akkor az fullos, szeretek pancsizni meg hosszú hajamat is kell ápolni stb.
2018. jún. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És pontosan mid szaglik? már bocs. Hónalj, száj, láb, intim, egész test? Túlsúly esetleg?
2018. jún. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Am parfüm , dezodor ? Rágó a szájba . Szerintem emiatt. Ha lenne halott szagod is akkor már nem élnél. De boccs értelmezhetetetlen amit írtál halott szag. Halottaknak van büdös szaga belül kivül mikor rothat a testük.
2018. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legfőképpen a tartósított élelmiszereket kellene kerülnöd. Illetve friss zöldségekkel keverve kellene enned. Mindent alaposan meg kellene rágni, pl. a zöldpaprikát alaposabban be kellene dolgozni a szalámi és a zsemle közé, hogy ne gázasodjanak a beleidben. A normális emésztéshez oxigénre is szükség van, amit zöldpaprikával és nyállal, rágással keverünk az étel közé.
2018. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy a ruháid büdik? Esetleg takarítsd ki a szekrényt, hátha onnan vesznek át valamilyen szagot. Lehet, hogy te nem érzed, mert megszokta az orrod. Vannak szagsemlegesítő tippek a neten, szódabikarbóna pl. jó a büdös szekrényre. De amúgy rendesen takarítasz otthon? Próbálj meg egy méregtelenítő kúrát is szerintem.
2018. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet étkezésben is változtatni, amúgy van ilyen betegség, halszag szindróma a neve, bár az marhára büdös, és ha csak testszag, akkor nem hiszem, hogy az van, most nem tudom mi az oka, rá kell keresni.
2018. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja,nekem is mindig ablakot nyitnak,ahol en megjelenek.de miert?...

45/N

2018. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!