Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HIV, vagy még milyen (nemi)...

HIV, vagy még milyen (nemi) betegség tünete lehet?

Figyelt kérdés

Orális szex (a férfi részére, aki később a tüneteket produkálta) után 7 héttel megfázás tünetei, torokfájás. Illetve a péniszen az első napon 1-2 darab kitütés szerű piros pötty, mely enyhén kitüremkedik, majd 2. napon sok ilyen pötty/kiütés. Harmadik napon eltűnik, negyedik napon visszatér (tucatnyi)... 5 napon a kiütések eltűnnek (végleg), majd erős gyulladás (vörös bőr, viszketés és fájdalom, enyhe dagadás a makk területén). 6. naptól kezdve 7 nap teljes tünet mentesség (ez még most is tart, a tünetmentesség), látszólag végleges gyógyulás.


Egyenlőre specifikusan csak HIV tesztet csináltattam, de az eredményre 8 napot várni kell...


Tudom, hogy akár a HIV tünetei is lehetnek ezek, pont az esemény után 6-8 héttel "megszokott". De mi lehet még, ami esetleg valószínübb és kizárólag orállal is terjed?



2018. jún. 18. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
hát eléggé hivnek tűnik bár ez még bármi lehet így nehéz eldönteni. akár herpesz is ahogy írtad. vagy durva gomba esetleg. várd meg a tesztet ne parázz rá, úgyse változtat rajta semmit. részvétem és jobbulást, nekem meg hpvm van szval együttérzek.
2018. jún. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem hiszem, hogy HIV, de egy csomó más is lehet, főleg, ha megfázás is van, sokféle vírust el lehet kapni. Urológus többet tud.
2018. jún. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képet tudsz küldeni, mert így látatlanba nem lehet sok mindent eldönteni.
2018. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2. hogy érted, hogy ennyi idő alatt nem hiszed, hogy HIV? Ezt nem igazán értem...

3. Nincs képem és már elmúlt. Ha HIV pozitív leszek, akkor tudom, hogy attól volt, ha nem akkor meg elmegyek más szűrésekre... De akkor szerintem HPV.

Remélem, hogy "csak" az :/

2018. jún. 19. 08:12
 5/5 Kerdezo1234 válasza:
vegul mi lett az eredmeny?
2018. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!