Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek nagyon gáz ha 16...

Szerintetek nagyon gáz ha 16 évesen bekakiltam?

Figyelt kérdés
Egésznap hasmenésem volt (ilyen durván még sosem volt)Aztán éjjel 39,5 volt a lázam és kakilnom kellet de alig tudtam magamról utánna pukiztam és full folyós kaki belement a bugyimba,nem értem ki a wcre Ez gáz?Utoljára kb.5évesen kakiltam be.

2018. jún. 16. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Beteg vagy, másokkal is megesik. Nyugalom!
2018. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel beteg vagy és otthon történt, egyáltalán nem ciki, bárkivel előfordulhat.

Ráadásul mivel így jártál, max. a családod (anyu, apu, tesó tud(hat) róla), biztos, hogy nem írtam volna ki erről kérdést.

Senki másra nem tartozik. Amúgy jobbulást!

2018. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Fúh, nem gáz abszolút csak rossz érzés...

Nos én laktóz érzékeny vagyok , és hát tejet ittam de vagy 3 dl tuti, pont mentem kolléganőmhöz egy kicsit , de éreztem hogy a hasammal valami nem stimmel , de hagytam úgy voltam vele majd el múlik....aha...

Elindultam már a buszon éreztem hogy kótyog a hasam , oda értem kolléganőmhöz na ott iszonyatosan becsikart a hasam de tartogattam nagy nehezen , vagy 2 órát nála voltam, mikor jöttem haza fele a buszon már már tartottam magam hogy össze ne sz@rjam magam. 😂😂😂

Amint leszálltam a buszról futva jöttem haza , csuklott össze a lábam, na hát mire haza értem , kerestem a kapu kolcsot amit itthon hagytam....csengettem édesanyám jön kifele , de mire ki jött már késő volt. 😂😂

Én szégyeltem magam , pedig nem volt miért...mert ilyen bárkivel meg esik, csak még is sz@r érzés...(szószerint 😂😂)

De édesanyámra rá hoztam a szívbajt...mert a fürdőszoba volt az első ahogy beléptem az ajtón , ami nem szokott előfordulni...így azt hitte hogy megerőszakoltak...megijedt. 22L

2018. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

3., de milyen buta vagy. (Már bocs.) Ha ott voltál 2 órán keresztül a barátnődnél, miért nem mentél el ott? Na tudod kinek csikart volna a hasa annyi ideig.. Az enyém biztos nem. :)

2-es voltam.

2018. jún. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.😂😂
2018. jún. 16. 05:43
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem a barátnőmnél voltam hanem kolléganőmnél.

Hát már mindegy , megtörtént. Már nevetek rajta 😁

2018. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én hányás közben kakiltam be betegen 18 évesen:'D
2018. jún. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Velem azbutvan esett meg nem reg.hiaba siettem haza nem birtam ki 18 l
2018. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is előfordult nemrégiben, azt hittem pukizni kell, de folyékony volt. Nincs ebben semmi gáz, otthon voltam, lemosakodtam, bugyit kimostam.
2018. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a gáz, hogy nem gáz, hanem sz@r! :D
2018. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!