Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bartholin ciszta?

Ez bartholin ciszta?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre egy kis puklit a hüvelybemenet mellett (nem ott van ahol a képek mutatják amikor gugliba beírom hanem inkább ott ahol maga a mirigy van). Az a rész egy picit dagadtabb mint a másik oldal és ha nagyon nézegetem akkor egy fél borsónyi kemény vmi is van a bőröm alatt (elég nehéz kitapintani de ott van. Nagyon pici és nem is fáj, nem piros. Lehet hogy magától majd kifakad vagy mit csináljak vele?

2018. jún. 22. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem várj egy hetet,ha nem múlik menj orvoshoz .

Egyébként ha a mirigy van eldugulva,az fájdalmas ,nekem egyszer volt ilyen fogalmam sincs mitől,de magától kifakadt és elmúlt gond nélkül pár nap alatt.

Ha kemény és nem is fáj,lehet ,hogy inkább egy nyirokcsomót érzel ,de persze nem vagyok orvos .

Szóval ha nem múlik nézesd meg.

2018. jún. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a választ!
2018. jún. 22. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!